Obsługiwane płatności

Oprócz standardowych płatności przelewem nasi Klienci mają możliwość opłacenia zamówionych towarów kartami płatniczymi, szybkimi płatnościami elektronicznymi lub środkami na koncie PayU.
logo PayU

platnosc_blik
Szczegółowe informacje o dostępnych metodach płatności podane są pod linkiem Formy płatności

Produkt dnia
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Płatność elektroniczna - najszybszy sposób płatności. Po wyborze towaru i podjęciu decyzji o zakupie będziesz miał/miała możliwość wyboru banku, w którym posiadasz konto. Wyboru dokonasz klikając ikonę z logo Twojego banku. Następnie zostaniesz do banku przekierowany/przekierowana i będziesz mógł/mogła zalogować się na swoje konto w celu realizacji transakcji poprzez autoryzowanie wypełnionego już zlecenia przelewu.
    Płatność udostępniana jest sprzedawcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego.
    PayU S.A. - jako firma pośrednicząca w transakcji - nie pobiera opłaty od realizacji usługi.
    Transakcje płatnicze realizowane w ten sposób są zgodne z ustawą z dnia 19 sierpnia 2011 r. o usługach płatniczych (Dz. U. z dnia 23 września 2011 r. nr 199 poz. 1175 z późn. zm.).

platnosci_online

  • Płatność kartą płatniczą - płacisz bezgotówkowo kartą płatniczą dopuszczoną przez bank do realizacji transakcji w środowisku internetowym (Visa, Visa Electron, MasterCard, Maestro).

płatności kartami

  • Przelew tradycyjny - wpłaty dokonujesz na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e- mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Dane do przelewu:

Nr rachunku bankowego (ING Bank):
40 1050 1012 1000 0092 1126 4511

Nazwa odbiorcy:
Kanion AKM Sp. z o.o.

Adres odbiorcy:
ul. Chemiczna 12; 96-500 Sochaczew

Tytuł przelewu:
proszę wpisać numer faktury proforma (wygenerowanej i przesłanej przez system) lub oznaczenia zamówionego produktu.

  • Pobranie - płacisz kurierowi gotówką przy odbiorze towaru. Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl